feed-image Feed Entries
Home Fotogalerie
Bruslení na hřišti leden 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Středa, 04 Leden 2012 13:48

Loňská vydařená zima se zatím s tou letošní nedá vůbec srovnávat. Přes vánoční prázdniny 2010 se na streetballovém hřišti podařilo vytvořit kluziště pro začínající bruslaře. Tvorba kluziště byla příjemnou záminkou k zahřívání se alkoholem pro tatínky a vytvořené kluziště bylo neočekávanou aktivitou pro naše děti v období, kdy se na dětském hřišti nedají provozovat jiné volnočasové aktivity.

 

 
Povodeň v lednu 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Pondělí, 02 Leden 2012 23:11

V roce 2010 byly Vánoce na sněhu a vůbec se zima docela vydařila. Dětské hřiště, nově postavené a zkolaudované, bylo zavaleno horou sněhu a dokonce se podařilo vykropit plochu streetballového hřiště a vytvořit malé kluziště, kde mohly děti zkoušet první krůčky na bruslích. V lednu následujícího roku přišlo prudké oteplení a s tím i spojená obleva. Velké množství rozpuštěného sněhu zaplavilo hřiště. Promrzlá půda nebyla schopná vstřebat takový nápor vody a ani stávající drenážní systém nepomohl. Na následujících fotografiích můžete vidět dokumentační fotografie z této záplavy.

 

Ve světle těchto událostí jsme se shledali jako nutné zajistit pro takovéto případy kvalitní drenážní systém s dostatečně objemnou retenční nádrží. Drenážní systém byl vybudován v létě 2011 a fotoreportáž naleznete na tomto webu příště.

 


 

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2012 19:13
 
Focení DĚKUJEME PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Neděle, 01 Leden 2012 18:45

Beny přišel s nápadem realizovat děkovnou fotografii, kterou může občanské sdružení poděkovat lidem a společnostem, které přispěli na výstavbu dětského hřiště.


Aktualizováno Neděle, 01 Leden 2012 18:51
 
« ZačátekPředchozíDalšíKonec »

Strana 1 z 2

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.
skontent Project Server