Přihlášení
Home Prosba roku 2016
Prosba roku 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Pondělí, 22 Únor 2016 22:00

Dobrý den, ahoj,

obracím se na Vás jménem občanského sdružení JIRNY LIVING o.s. s novinkami a tím co nás čeká v roce 2016.

  • Revize dětských prvků na hřišti a opravy a natření prvků

Z povinností provozovatele dětského hřiště plyne naše povinnost zajišťovat pravidelnou revizi všech dětských prvků a dle prohlídky jednotlivých prvků, mimo jiného pak také jejich natření. Po dohodě s prezidentem sdružení jsme se dohodli na tom, že tuto revizi provede revizní technik od TOMOVÝCH PARKŮ, dodavatele hřiště. Pravidelné čtvrtletní prohlídky zahrnující vizuální kontrolu a dotažení šroubů si provedem sami. Předpokládaná cena roční revize je cca. 6000 Kč.

  • Oprava bezpečnostních sítí okolo hřiště

Letošním rokem vstupuje dětské hřiště JIRNY LIVING do své šesté sezóny. Jak jste si již možná všimli, tak v minulém roce došlo k výměně sítí v brankách fotbalového hřiště, na kterou přispěli i někteří návštěvníci tohoto hřiště. Nyní nás čeká výměna sítí umístěným na lankách, které jsou v místech okolo branek značně potrhané. Na tuto výměnu budeme žádat o finanční spoluúčast obecní úřad v Jirnech.

  • Jarní úklid a příprava na sezónu

Tak jako každý rok budeme chtít uspořádat v jarních měsících (cca duben) jarní brigádu zahrnující úklid, posekání, zastřižení všech keřů a přípravu celého hřiště na hlavní letní sezónu. Budeme sekat, uklízet, pokusíme se postavit kompost na trávu, atd.

  • Provoz dětskéh hřiště

Při běžném provozu nás čeká již pravidelné sekání a úklid hřiště s tím, že dle zkušeností víme, že v letech, kdy hodně pršelo postačilo sekání jednou za čtrnáct dní. V minulém ultra suchém létě postačilo sekání i jednou za měsíc.

A nyní se dostávám k tomu, čím nám můžete pomoci. Jménem JIRNY LIVING bych Vás tímto chtěl požádat o Vaši pomoc ve všech těchto aktivitách. Ohledně první (i druhé) aktivity bychom Vás rádi požádali o uhrazení členských příspěvků, popř. o možnost poskytnutí daru občanskému sdružení. V současné době pravidelné platby, které jsou z účtu o.s. hrazeny jsou pouze platby za pojištění dětského hřiště a nyní je na účtu cca. 2.000 Kč. Členský příspěvek byl stanoven již v roce 2010 na částku 500,- Kč/rok. Údaje o bankovním účtu naleznete na našich webových stránkách, pro snadnější identifikaci platby prosím uveďte do poznámky pro příjemce platby Vaše příjmení. V případě, že máte možnost přispět i v rámci např. Vaší firmy, jsme připraveni Vám následně poskytnout potrvzení o poskytnutí daru popř. připravit darovací smlouvu.

V rámci jarního úklidu a přípravy hřiště na sezónu jsou vítání všichni, kteří chtějí pomoci. Jak maminky, děti, tatínkové, pro všechny dokážeme najít nějakou činnost. Během roku bychom Vás chtěli požádat o spolupráci při sekání. K dispozici je vždy sekačka z JIRNY LIVING, která je k dispozici u Bohdana Nejedlého.

Děkuji Vám a jménem svým i jménem JIRNY LIVING Vám předem děkuji.

S pozdravem

Petr Benáčan

P.S.: Pokud víte o někom, kdo by nám mohl pomoci dejte mu prosím vědět.

 

Nejbližší akce

Žádné události

Údržba hřiště

Žádné události

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.
skontent Project Server