Přihlášení
Home Prosba o pomoc s údržbou hřiště
Prosba o pomoc s údržbou hřiště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Sobota, 29 Březen 2014 14:17

Vážení návštěvníci dětského hřiště JIRNY LIVING, členové JIRNY LIVING, hráči fotbálku, ale i kdokoli jiný ochotný pomoci.
V loňském roce projekt dětského hřiště dosáhl významného milníku a tím je konec udržitelnosti. Od konce listopadu 2013 je zcela v naší pravomoci a také režii, zda bude dětské hřiště v provozu. Obracím se na Vás touto formou o pomoc s pravidelnou údržbou hřiště. Úplné minimum, co můžeme pro hřiště udělat, je jednou týdně posekat trávu a vynést koše do popelnice. Pokud je trávník udržován pravidelně každý týden, je to otázka hodiny. Přerostlá tráva hltí sekačku a také likvidace množství posekaného materiálu je potom nepříjemná.
Prosím Vás, zda by jste se mohli zavázat, byť i třeba jednou za sezónu, posekat hřiště a vynést koše do popelnice. Jedná se celkem o 28 termínů (týdnů).
Aktualizovaný seznam dobrovolníků bude k dispozici na webových stránkách v kalendáři. Vím, že zavázat se půl roku dopředu je relativně náročné, přesto Vás o to prosím. Pokud budete vědět, ze se Vám mění plány, sežeňte si prosím náhradu, prohoďte si sekání s někým z jiného týdne, nebo mi dejte vědět.
• Sekačka je k dispozici na adrese Na Výsluní 627, benzín tamtéž.
• Pokud nemáte login a nemůžete přidat událost do kalendáře sami, rád Vám s tím pomohu.
• Do popelnice je možné dávat i trávu, pokud to bude potřeba objednáme popelnici na bioodpad.
• Přihlásit se k pomoci a termínu můžete zde, přidáním události do kalendáře, e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na telefonu 602736434.


S přáním pěkného dne a s díky za pomoc
Bohdan Nejedlý
Prezident JIRNY LIVING,o.s.

 

 

Nejbližší akce

Žádné události

Údržba hřiště

Žádné události

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.
skontent Virtual Desktop