Home Občanské sdružení Občanské sdružení
Občanské sdružení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Sobota, 31 Prosinec 2011 10:24

Logo JIRNY LIVING, o.s.JIRNY LIVING, o.s. je občanským sdružením fyzických osob bydlících v Jirnech, Nových Jirnech nebo okolí jako i návštěvníků souhlasících s pravidly tohoto sdružení.

 

Každý z nás se více či méně zajímá o dění v obci, ve které žijeme. Hlavním předpokladem dalšího rozvoje obce je zájem obyvatel o věci veřejné, o aktivní podílení se na vytváření takových podmínek, které nám i našim spoluobčanům usnadňují život. Osvědčeným způsobem, jak aktivně ovlivňovat dění v obci je občanské sdružení. Jedno takové vzniklo již v roce 2009 z iniciativy obyvatel jirenských ulic Na Výsluní a Erbenova. Občanské sdružení Jirny Living chce navázat na práci místní samosprávy a na to dobré, co bylo dosud v obci vykonáno. Chce přicházet se svými vlastními nápady, jak využít potenciál obce pro další zlepšování životních podmínek. Chce řešit smysluplné trávení volného času rodin s dětmi, mládeže i starších spoluobčanů.


Prvním počinem občanského sdružení byl plán na vybudování dětského a multifunkčního hřiště pro všechny, kteří se chtějí ve volném čase věnovat sportovním aktivitám. Jedná se o dětské hřiště pro děti od 2 do 12 let a další hřiště pro míčové hry, fotbal, basketbal a volejbal. Občanské sdružení Jirny Living je otevřené všem, kteří chtějí přispět svými zkušenostmi a chtějí se připojit k iniciativě, která bude prospěšná nám všem. Pořádání kulturních a sportovních akcí se neobejde bez další spolupráce s nejširší veřejností. Vaše nápady a připomínky občanské sdružení Jirny Living vítá a je připraveno je zohlednit ve své další činnosti. Na těchto webových stránkách se můžete podrobně seznámit se stanovami občanského sdružení a cíli jeho činnosti. Členem občanského sdružení se může stát každý, kterému záleží na tom, aby se obec Jirny a Nové Jirny staly místem, kde se nám bude dobře žít.

 

 


Aktualizováno Pondělí, 09 Leden 2012 21:54
 

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.
strafhotel Project management software