Přihlášení
feed-image Feed Entries
Home
Novinky
Fotbalové hřiště v rekultivaci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Úterý, 24 Duben 2012 09:04

Do odvolaní je zakázán vstup na travnatou plochu fotbaloveho hřiště z důvodu rekultivace povrchu. Specializovaná firma provedla jarni údržbu, která je nejen o prohnojeni a prořezání trávníku, ale je spojená i s dosetím vydupaných částí u branek. Musíme teď dát přibližně mesíc času travnímu semenu na vzejítí a zesílení.

Další podmínkou úspěšné rekultivace je zvýšená péče o problematické části a to zejména zvýšenou zálivkou. Jinými slovy hledám dobrovolníka, nebo celou partu, který si vezme na starosti kazdodenní zalévání.

Aktualizováno Úterý, 24 Duben 2012 09:40
 
Jarní úklid a údržba PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Neděle, 15 Duben 2012 19:58

Vážení návštěvníci webové prezentace a dětského hřiště JIRNY LIVING,o.s.

Po zimním období je potřeba uklidit, opravit drobné nedostatky, či realizovat vylepšení hřiště tak, aby bylo bezpečné a připravené na letní sezónu 2012. Obracím se na Vás s prosbou o pomoc s následujícími pracemi.

28.4.2012 od 9:00

 • úklid na hřišti a v jeho bezprostředním okolí
 • odstranění plevelu mezi stromky habru okolo plotu dětské části hřiště
 • navezení certifikovaného kačírku pod herní prvky, kačírek je uskladněn před vstupem na hřiště a po loňské sezóně se část dopadového kačírku zpod prvků roznesla do trávníku a okolí
 • navezení necertifikovaného kačírku okolo laviček a pískoviště, situace je shodná s herními prvky
 • vykopání zbytků stromu vedle pružinového houpadla, aby se při pádu na zbytky kmene některé z dětí nezranilo (je možné vysadit na totéž místo opět strom)
 • doplnění dřevěného hrazení okolo streetballového hřiště, aby dětem neutíkaly malé míčky a puky na pole
 • natření dřevěných částí plotu
 • údržba travnaté části fotbalového hřiště a příprava na příjezd specializované firmy, která dozatravní vydupané části trávníku
 • zasazení 500 ks řízků rychlerostoucího japonského topolu, který bude sloužit jako větrolam, zvýší soukromí nejbližších sousedů dětského hřiště (topoly se dají seřezávat na definovanou výšku)
 • vybetonování středové části vstupní brány, aby bylo možné bránu zamykat
 • posekání trávy
Samozřejmě jakékoli další návrhy a nápady jsou vítány. Vím, že většina z nás má náročný pracovní týden. Nicméně někomu naopak může vyhovovat pomoc i během pracovního týdne, nebo v jiný termín než věž většině, je možné realizovat i jednotlivé výpomoci či brigádičky malých skupinek v jindy než 28.4.2012.
Předem děkuji za Vaši pomoc. B.N.

 

Aktualizováno Pátek, 20 Duben 2012 17:44
 
Velikonoční pondělí na hřišti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bohdan Nejedlý   
Neděle, 08 Leden 2012 12:43

Letos se na Velikonoční pondělí počasí vyjímečně podařilo. Krásné slunečné počasí vylákalo na dětské hřiště nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří po dlouhých zimních měsících uvítali příležitost probrat dění v obci, blížící se termín zápisu do mateřské školy nebo si jen tak posedět a v klidu pozorovat jak si děti bezpečně hrají. Na dětské hřiště zavítala i místní omladina, která se realizovala převážně v části streetbolového a fotbalového hřiště.

 

Fotografie z 9. dubna 2012 z odpoledne z dětského hřiště JIRNY LIVING,o.s.


Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2012 18:56
 
« ZačátekPředchozíDalšíKonec »

Strana 7 z 8

Nejbližší akce

Žádné události

Údržba hřiště

Žádné události

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.
technolime Email Hosting